Olay, kişi veya kaynak ara⌕
☰
Gündem › Konular › Akın Gürlek

Akın Gürlek

Akın Gürlek ile ilgili son gelişmeler — 5 olay

Akın Gürlek · son olaylar

Gündem● Gelişiyor

Mahkeme, Özgür Özel'in Akın Gürlek'e 750 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti

Dava, Gürlek'in 16 taşınmaza sahip olduğuna dair Özel'in ileri sürdüğü iddialar ile Özel'in CHP Genel Başkanlığı döneminde Gürlek'in mal varlığına ilişkin açıklamaları üzerine karşılıklı açılan manevi tazminat davalarının bir parçası. Mahkeme, Gürlek'in açtığı davada Özel'in tazminat ödemesine hükmederken, Özel'in 1 milyon 100 bin liralık karşı davasını reddetti. Karar, davanın ikinci duruşmasının ardından, taraf avukatlarına son sözlerin sorulmasının ardından açıklandı.

8 bağımsız yayıncıNet başlık
Kaynakları karşılaştır · zaman çizelgesi
  • CNN Türk“Mahkeme kararını açıkladı! Özgür Özel, Akın Gürlek’e 750 bin lira tazminat ödeyecek”Clickbait
  • Karar“Özgür Özel, Akın Gürlek’e 750 bin lira tazminat ödeyecek”Net
  • Independent Türkçe“Özel'in, Gürlek'e 750 bin TL manevi tazminat ödemesine hükmedildi”Net
  • Cumhuriyet“Özgür Özel ve Akın Gürlek arasındaki '16 taşınmaz' davasında karar çıktı”Net
Gelişim çizgisini aç →
Dünya● Gelişiyor

Türkiye-Belçika bakanlar toplantısı Brüksel'de yapılacak

20 Ekim 2026'da Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Adalet Bakanı Akın Gürlek ve İçişleri Bakanı Mustafa Çiftçi, Belçika'da yapılacak Türkiye-Belçika dördüncü bakanlar toplantısı öncesinde aile fotoğrafı için bir araya geldi.

2 bağımsız yayıncıKısmen abartılı